Psychoterapie

O mně

Odjakživa jsem se zaobíral podstatou života. Poznal jsem, že zájem o vlastní nitro směřuje k zájmu o druhé, upoutala mě filosofie. Později jsem vystudoval teologii na HTF UK. Mám za sebou kurz neuroleadershipu u Dr. Vladimíra Tuky BOOST! – Brain Based Leadership. Podstatné ale bylo pro mě absolvování kurzu psychoterapie u Jitky Vodňanské - kurz rodinné a párové terapie GI vzdělávání a konzultace Praha. Vnímám, že rozhodnutí jít touto cestou bylo pro mě zásadní. Objevil jsem v sobě radost z předávání těchto zkušeností a informací dál. Hledám, obdivuji a žasnu nad barevností života.

Byť to může vyznívat jako fráze - mám moc rád lidi a práci s nimi. Doprovázím je a pracuji s nimi přes 30 let. Ke každému klientovi a jeho potížím proto přistupuji s respektem a etikou.


Terapie

Rodinná a párová terapie, jíž se zabývám je psychoterapeutická metoda, při níž je nabízena podpora pro řešení vztahových a rodinných problémů, adaptace na proměnlivou konstelaci rodiny. Hlavním principem této terapie je, že NERADÍME, NESOUDÍME, NEDOMLOUVÁME. Prospěšné změny se dějí tak, že vytváříme bezpečný prostor pro důvěrné sdílení a hledání cest. Klienti si při našem doprovázení sami odkrývají řešení problémů. Cestou je respekt, bezpečí a otevřenost k sobě a druhým. Rodinná a párová terapie pomáhá objevit hlubší porozumění a propojenost mezilidských vztahů.

Nabízím tedy podporu zejména v oblastech řešení vztahových a rodinných problémů, adaptace na novou konstelaci rodiny, podporu při výchově dětí, řešení školních neúspěchů, zvyšování kompetencí a sebedůvěry, rozvoj vlastních schopností, osobnostní rozvoj...

Pracuji v tandemu s kolegyněmi Táňou Trávníčkovou nebo Klárou Šikulovou. Pracujeme integrativním přístupem.

Jsem pod supervizí Dr. Jitky Vodňanské.

Více na: https://rodinna-a-parova-terapie3.webnode.cz/

Kde

Poradenství poskytuji v THERAPY CENTRU v pondělí 14.30-20.30 hodin v místnosti Sirius.

Adresa THERAPY CENTRA:

Slunná 27,

162 00 Praha 6-Střešovice

Více o centru: https://slunna27.cz/# 

Email:

terapie.tana.pavel@gmail.com

Kontakt: +420 775 577 114